EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
SOFiSTiK jest wiodącym europejskim producentem oprogramowania inżynierskiego do analizy, projektowania i detalowania. Z rozwiązań firmy SOFiSTiK korzysta już 2000 klientów na całym świecie tworząc złożone i spektakularne projekty budynków i infrastruktury. Należą do nich np. most Bosfor w Stambule i nowy most Leverkusen nad Renem. Jako jeden z pionierów wykorzystania IT w budownictwie, SOFiSTiK znacznie rozwinął dostępne możliwości planowania i budowy między innymi poprzez tworzenie nowych metod modelowania w inżynierii budowlanej i detalowaniu zbrojenia. Digitalizacja procesów budowlanych oprócz tradycyjnych dziedzin analizy elementów skończonych i CAD, SOFiSTiK koncentruje się na cyfryzacji tych procesów. Współpraca we wszystkich branżach i przejrzystość na każdym etapie projektu — to cele stojące za każdym nowym produktem SOFiSTiK. W ten sposób SOFiSTiK zapewnia swoim klientom wzrost wydajności. BIM to dobry początek, ale digitalizacja może pójść jeszcze dalej, a SOFiSTiK jest w czołówce tych zmian. Połączenie doświadczenia metodologicznego i innowacyjnych, zdigitalizowanych technologii pozwala klientom wybierać spośród unikalnego portfolio produktów i rozwiązań, które stawiają przyszłość w ich rękach, czerpiąc jednocześnie z DNA sprawdzonych standardów.