EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa zawiera zestaw narzędzi BIM i CAD wspierających projektantów, inżynierów i wykonawców na wszystkich etapach projektów — od koncepcji po budowę.

  • Twórz wysokiej jakości projekty budowlane i infrastrukturalne, korzystając z narzędzi do projektowania koncepcyjnego i szczegółowego.
  • Twórz jak najlepsze projekty, wykorzystując zintegrowane narzędzia do analizy, projektowania generatywnego, wizualizacji i symulacji.
  • Zwiększ przewidywalność w terenie, korzystając z narzędzi, które maksymalizują wykonalność i koordynację projektów.

Kolekcja zawiera zestaw najlepszych programów do projektowania oraz 12 dodatkowych produktów do analizy, wizualizacji, tworzenia obrazów fotorealistycznych, detalowania i automatyzacji.

Zintegrowany zestaw narzędzi BIM i CAD, które wspomagają proces projektowania i tworzenia konstrukcji na wszystkich etapach. Najpopularniejsze produkty kolekcji to: Revit, Civil 3D, Autocad, InfraWorks, Navisworks Manage.