EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

BIM

BIM Workflow

BIM czyli Building Information Modeling to kompleksowe, inteligentne narzędzie oparte na modelu 3D zapewniające wszystkim projektantom i planistom łatwy dostęp do informacji i efektywnego projektowania, budowy i administrowania budynkiem. Z opartego na jednej bazie danych modelu można generować ilości materiałów, modele obliczeniowe, rysunki szalunkowe itd. Zmiany w modelu następują konsekwentnie, tzn. Wszystkie widoki, listy lub inne elementy zmienionych komponentów są dostosowywane automatycznie.

Analysis + Design for Revit

SOFiSTiK Analysis + Design umożliwia wykonanie analizy bezpośrednio w Autodesk® Revit®. Aplikacja zapewnia pełną analizę elementów skończonych oraz kompleksowe prowadzenie projektu począwszy od tworzenia modelu obliczeniowego do wymiarowania elementów konstrukcyjnych takich jak płyty, słupy i belki wg określonych norm. Analizę konstrukcji można przeprowadzić w 3D co pozwala na realistyczne uwzględnienie sztywności konstrukcji i odwzorowanie jej etapów budowy. Dodatkowo można wyodrębnić podsystemy 2D i 3D za pomocą automatycznego usuwania obciążeń. Elementy prętowe mogą zostać grupowane i wymiarowane zgodnie z Eurokodem. Raporty obliczeniowe i projektowe tworzone są w programie automatycznie. Wyniki można wizualizować i zarządzać nimi w programie Revit lub przenosić do arkuszy kalkulacyjnych w celu dalszego ich przetwarzania.

Reinforcement Detailing

SOFiSTiK Reinforcement Detailing znacznie przyspiesza tworzenie arkuszy zbrojeniowych 2D z modeli 3D-Rebar w programie Revit. Produkt składa się z oprogramowania, które można łatwo modyfikować w celu spełnienia standardów krajowych lub firmowych. Zawiera również tworzenie list prętów, zestawień gięcia i list elementów ciętych dla siatek.

Reinforcement Generation

SOFiSTiK Reinforcement Generation automatycznie generuje trójwymiarowy model zbrojenia z wykorzystaniem programu Autodesk® Revit® na podstawie wyników obliczeniowych i analizy projektowej. Model zbrojenia zapewnia automatycznie generowaną propozycję rozmieszczenia zbrojenia,  spełniającą wymagania konstrukcyjne i podlegającą dowolnej modyfikować.

Wymagania projektowe wynikające z przepisów budowlanych i norm mogą być kontrolowane i  definiowane przez użytkownika. Wizualizacja istniejącego zbrojenia w porównaniu ze zbrojeniem wymaganym zapewnia przejrzyste sprawdzenie, czy zapewniono odpowiednie zbrojenie.

Bridge + Infrastructure Modeler

SOFiSTiK Bridge Modeler jest narzędziem wspomagającym BIM przy projektowaniu obiektów mostowch. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie sparametryzowanych modeli mostów 3D przy użyciu parametrów linii trasowania i ogólnych rodzin w programie Autodesk® Revit® 2020. Modelowanie parametryczne pozwala skrócić czas projektowania, a tym samym zmniejszyć jego koszt.

Można również tworzyć dodatkowe elementy wyposażenia mostu, takie jak attyki i balustrady. Automatyczne generowanie przekrojów, widoków z góry, przekrojów podłużnych i punktów wysokościowych pomaga użytkownikom w szczegółowym udokumentowaniu konstrukcji.