EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Revit LT™ to oprogramowanie do modelowania informacji o budynku (BIM) umożliwiające tworzenie wysokiej jakości projektów architektonicznych 3D i dokumentacji.

  • Projektowanie BIM 3D a projektowanie 2D – pracując w programie Revit, środowisku opartym na modelach 3D, można w razie potrzeby mieć dostęp do informacji o projekcie, zakresie i etapów pracy.
  • Projektowanie i wizualizacja 3D – twórz widoki 3D, aby łatwiej wizualizować i udostępniać swoje projekty.
  • Wysokiej jakości dokumentacja – skoordynowana i aktualna dokumentacja projektowa.
  • Automatycznie generowane zestawienia – automatycznie twórz zestawienia elementów budynku, aby usprawnić obliczanie kosztów i ilości.
  • Łatwe sprawdzanie ilości materiałów – używaj realistycznych materiałów dzięki usługom Autodesk w chmurze.
  • Fotorealistyczne renderowanie w chmurze – używaj realistycznych materiałów dzięki usługom Autodesk w chmurze