EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

SOFiSTiK FEM-Packages

Pakiety MES SOFiSTiK to niestandardowe rozwiązanie dostosowane do wszystkich dziedzin inżynierii. Począwszy od projektowania konstrukcji  dwuwymiarowych do kompleksowego tworzenia modeli 3D. Wszystkie pakiety zapewniają możliwość projektowania konstrukcji zarówno wg Eurokodów jak i wielu norm światowych. Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom stawianym ówczesnym oprogramowaniom pakiety oferują zarówno możliwości tekstowego wprowadzania danych jaki i rozwiązań z wykorzystaniem oprogramowania AutoCAD®, SOFIPLUS i BIM z Autodesk Revit® Structure. Ponadto wiodące technologie SOFiSTiK są stale optymalizowane i rozwijane.

3D FEM Premium

Pakiet premium FEM 3D zawiera wszystkie funkcje niezbędne dla wymagających projektów w budownictwie i inżynierii przemysłowej. Oprócz możliwości graficznego wprowadzania danych z wykorzystaniem dodatku AutoCAD® SOFIPLUS lub Autodesk® Revit® Structure pakiet umożliwia analizę elementów palowych i efektów nieliniowych odzwierciedlających interakcje konstrukcji z ośrodkiem gruntowym. Projektowanie wg Eurokodów, analiza stateczności oraz wiele norm międzynarodowych (np. BS EN 1992, SNIP, AASHTO) zwiększają dodatkowo możliwości projektowe.

Podstawowe funkcje pakietu

 • modelowanie trójwymiarowych konstrukcji belkowych, palowych, powłokowych, płytowych;
 • wprowadzanie graficzne dowolnego rodzaju przekroju belek
 • wyznaczanie częstości drgań własnych konstrukcji
 • symulacja etapów budowy i efektów zależnych od czasu dla elementów powłokowych
 • automatyczne określanie sztywności podpory sprężystej do analizy 2D z modeli 3D BIM
 • projektowanie 3D elementów betonowych i żelbetowych dla stanów ULS i SLS dla różnych norm (np.EN 1992 z NA: BS, EHE, FIN, IDM, NF; BS 8110, SNIP)
 • analiza płyt powierzchniowo podpartych z wyłączeniem stref rozciąganych
 • analiza nieliniowa sprężyn
 • analiza nieliniowa elementów belkowych betonowych, żelbetowych i stalowych
 • analiza zgodna z teorią II rzędu konstrukcji stalowych wg Eurokodu (EE, EP z automatyczną klasyfikacją przekrojów dla klasy 1 – 3 i automatycznym wyznaczaniem powierzchni efektywnych dla klasy 4)
 • interaktywne, graficzne tworzenie opracowań końcowych

Wymagania systemowe

 • do graficznego wprowadzania danych z wykorzystaniem oprogramowania SOFIPLUS wymagane jest oprogramowanie AutoCad® lub AutoCad® OEM
 • do kompleksowego projektowania BIM wymagane jest oprogramowanie Autodesk® Revit® Structure