EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

SOFiSTiK FEM-Packages

Pakiety MES SOFiSTiK to niestandardowe rozwiązanie dostosowane do wszystkich dziedzin inżynierii. Począwszy od projektowania konstrukcji  dwuwymiarowych do kompleksowego tworzenia modeli 3D. Wszystkie pakiety zapewniają możliwość projektowania konstrukcji zarówno wg Eurokodów jak i wielu norm światowych. Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom stawianym ówczesnym oprogramowaniom pakiety oferują zarówno możliwości tekstowego wprowadzania danych jaki i rozwiązań z wykorzystaniem oprogramowania AutoCAD®, SOFIPLUS i BIM z Autodesk Revit® Structure. Ponadto wiodące technologie SOFiSTiK są stale optymalizowane i rozwijane.

3D FEM professional

Pakiet do analizy BIM i projektowania 3D. Nowy pakiet Professional MES 3D spełnia wymagania nowoczesnego projektowania dzięki narzędziu Building Information Modeling (BIM), wspieranemu przez Autodesk® Revit® Structure. Pakiet zapewnia możliwość analizy i projektowania 3D dla wszystkich typów elementów. Oprócz modelowania 3D za pomocą interfejsu SOFiSTiK Revit, modele 2D można również generować z modeli 3D BIM, w których sztywność sprężysta podpór jest generowana automatycznie. Ponadto przekroje i geometrie można wprowadzać z wykorzystaniem dodatku SOFIPLUS.

Podstawowe funkcje pakietu

  • modelowanie trójwymiarowych konstrukcji belkowych, powłokowych, płytowych;
  • wprowadzanie graficzne dowolnego rodzaju przekroju belek
  • automatyczne określanie sztywności podpory sprężystej do analizy 2D z modeli 3D BIM
  • projektowanie 3D elementów betonowych i żelbetowych dla stanów ULS i SLS dla różnych norm (np.EN 1992 z NA: BS, EHE, FIN, IDM, NF; BS 8110, SNIP)
  • analiza nieliniowa płyt 2D zgodnie z Eurokodem
  • analiza płyt powierzchniowo podpartych z wyłączeniem stref rozciąganych
  • projektowanie konstrukcji stalowych zgodnie z Eurokodem (EE, EP dla klas przekroju 1 – 3)
  • interaktywne, graficzne tworzenie opracowań końcowych

Wymagania systemowe

  • do graficznego wprowadzania danych z wykorzystaniem oprogramowania SOFIPLUS wymagane jest oprogramowanie AutoCad® lub AutoCad® OEM
  • do kompleksowego projektowania BIM wymagane jest oprogramowanie Autodesk® Revit® Structure