EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

CAD

SOFICAD Detailing

Tworzenie rysunków szalunkowych i warsztatowych. Zawiera wszystkie funkcje i elementy wymagane do tworzenia rysunków konstrukcyjnych, takie oznaczenia poziomu, kreskowanie, symbole itp.

SOFICAD Reinforcement

Moduł do tworzenia rysunków zbrojeniowych zarówno z wykorzystaniem zwykłych prętów jak i siatek zbrojeniowych.

Tworzenie prętów zbrojeniowych i siatek dla każdego typu konstrukcji Płynna integracja z programem AutoCAD, elastyczne ustawienia standardów i stylów, bezpośrednie generowanie zestawień stali. Możliwość tworzenia własnych kształtów prętów oraz dostępne makra zbrojeniowe.

SOFICAD Stahlbau

Tworzenie planów i rysunków warsztatowych wraz z zestawieniami.