EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

SOFiSTiK FEM-Packages

Pakiety MES SOFiSTiK to niestandardowe rozwiązanie dostosowane do wszystkich dziedzin inżynierii. Począwszy od projektowania konstrukcji  dwuwymiarowych do kompleksowego tworzenia modeli 3D. Wszystkie pakiety zapewniają możliwość projektowania konstrukcji zarówno wg Eurokodów jak i wielu norm światowych. Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom stawianym ówczesnym oprogramowaniom pakiety oferują zarówno możliwości tekstowego wprowadzania danych jaki i rozwiązań z wykorzystaniem oprogramowania AutoCAD®, SOFIPLUS i BIM z Autodesk Revit® Structure. Ponadto wiodące technologie SOFiSTiK są stale optymalizowane i rozwijane.

3D FEM Ultimate / Ultimate 50

Zaawansowany pakiet dla inżynierii budowlanej. Pakiety 3D FEM ultimate i ultimate 50 zapewniają wszystkie narzędzia do nowoczesnej analizy strukturalnej w inżynierii lądowej i projektowaniu mostów. Oprócz możliwości graficznego wprowadzania danych przez dodatek SOFiPLUS do programu AutoCAD®, można zastosować parametryczne modelowanie graficzne CABD lub główny przekrój poprzeczny.

Zastosowanie kablo i strunobetonowanych elementów belkowych i powłokowych, wraz z projektowaniem ULS i SLS oraz kontrolami naprężeń umożliwia analizę projektową elementów z betonu sprężonego i kompozytów. Pełna analiza geometrycznie nieliniowa (teoria trzeciego rzędu) daje możliwość obliczeń wyboczenia cięgien i powłok.

Użytkownik ma do dyspozycji również obliczenia linii wpływu oraz obszerną bibliotekę obciążeń drogowych i kolejowych. Opcjonalnie można dodać zaawansowane technologie SOFiSTiK, takie jak DYNA do analizy dynamicznej i HASE do analizy półprzestrzeni sprężystej

Pakiet ultimate 50 zawiera wszystkie funkcje pakietu 3D FEM ultimate z ograniczeniem do maksymalnego rozmiaru projektu 50m x 50m x 20m.

Podstawowe funkcje pakietu

 • modelowanie trójwymiarowych konstrukcji belkowych, palowych, powłokowych, płytowych;
 • wprowadzanie graficzne dowolnego rodzaju przekroju belek i przekroju głównego
 • wyznaczanie częstości drgań własnych konstrukcji
 • parametryczne modelowanie graficzne (CABD)
 • modelowanie elementów kablo i strunobetonowych typu belkowego i powłokowego
 • symulacja etapów budowy i efektów zależnych od czasu dla modeli złożonych. Etapy budowy dla przekrojów
 • projektowanie 3D elementów betonowych i żelbetowych dla stanów ULS i SLS dla różnych norm (np.EN 1992 z NA: BS, EHE, FIN, IDM, NF; BS 8110, SNIP)
 • projektowanie dla stanów ULS i SLS konstrukcji zespolonych i sprężonych
 • analiza nieliniowa sprężyn
 • analiza nieliniowa elementów belkowych betonowych, żelbetowych i stalowych
 • pełna geometryczna analiza nieliniowa (kable, wyboczenie powłok itd.)
 • Analiza konstrukcji stalowych według Eurokodu (EE, EP z automatyczną klasyfikacją przekrojów dla klas 1-3 i automatycznym określaniem powierzchni efektywnych dla klasy 4)
 • tworzenie linii wpływu i biblioteka obciążeń drogowych i kolejowych
 • interaktywne, graficzne tworzenie opracowań końcowych 

Wymagania systemowe

 • do graficznego wprowadzania danych z wykorzystaniem oprogramowania SOFIPLUS wymagane jest oprogramowanie AutoCad® lub AutoCad® OEM
 • do kompleksowego projektowania BIM wymagane jest oprogramowanie Autodesk® Revit® Structure