EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Oprogramowanie do projektowania koncepcyjnego infrastruktury wodno-lądowej InfraWorks® umożliwia profesjonalistom z branży architektury, inżynierii i budownictwa modelowanie, analizowanie oraz wizualizowanie koncepcji projektowych w rzeczywistym kontekście budowanego i naturalnego środowiska — po to, by tworzyć nowe projekty i optymalizować wyniki.

Tworzenie rzeczywistych modeli kontekstowych:

  • Zagregowanie dużej liczby danych w celu wygenerowania bogatego modelu kontekstowego.
  • Łatwe łączenie projektów z danymi geoprzestrzennymi GIS.
  • Modelowanie istniejących warunków reprezentujących środowisko budowane i naturalne

Optymalizacja projektu i przekaz zawierający realistyczne wizualizacje:

  • Wizualna kontrola kontekstowa wariantów projektu koncepcyjnego.
  • Używaj narzędzi do symulacji i analizy, aby poznawać istotne aspekty projektów.
  • Twórz piękne, realistyczne wizualizacje, aby lepiej przedstawiać koncepcję projektu.