EP SLIDE 1

Wykorzystaj potencjał płynnych przepływów pracy. Zyskaj czas na to, co naprawdę się liczy, bez uszczerbku na jakości. Zacznij korzystać z najnowszej wersji SOFiSTiK | 2024 i poznaj jej najważniejsze cechy.

EP SLIDE 2
Wersja próbna SOFiSTiK !

Nie jesteś jeszcze pewien, czy oprogramowanie SOFiSTiK pasuje do Twoich potrzeb? Wszystkie aktualne programy i rozwiązania SOFiSTiK do inżynierii budowlanej i modelowania informacji o budynku (BIM) są teraz dostępne bezpłatnie i bez zobowiązań przez 30 dni. Zoptymalizuj przepływy pracy, zwiększ produktywność i oszczędzaj cenny czas dzięki produktom i usługom SOFiSTiK.

EP SLIDE 3
Zespół SOFiSTiK

Zespół SOFiSTiK składa się z pionierów, programistów, konsultantów i kreatywnych myślicieli. Każdy z nich jest osobiście zaangażowany w tworzenie potężnych rozwiązań, które naprawdę pomagają klientom osiągnąć ich cele.

EP SLIDE 4
Oferujemy oprogramowanie AUTODESK

Jesteśmy PSR (Product Specific Reseller) i oferujemy produkty Autodesk współpracujące z oprogramowaniem SOFiSTiK. To czyni nas Twoim centralnym partnerem dla wszystkich produktów SOFiSTiK oraz produktów uzupełniających z rodziny Autodesk.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Program Revit® umożliwia zwiększenie wydajności pracy i dokładności w całym cyklu rozwojowym projektu — od projektowania koncepcyjnego, wizualizacji i analizy po produkcję i konstrukcję.

 • Rozpocznij modelowanie w 3D z dokładnością i precyzją.
 • Automatycznie aktualizuj plany rozkładu pomieszczeń, elewacje i przekroje wraz z rozwojem modelu.
 • Program Revit automatycznie wykonuje rutynowe, powtarzające się zadania, co pozwala skupić się na pracy o wyższej wartości.

Poznaj funkcje programu Revit® do modelowania informacji o budynku (BIM), które umożliwiają korzystanie z inteligentnej metody opartej na modelu w celu planowania, projektowania i tworzenia budynków oraz elementów infrastruktury oraz zarządzania nimi. Program Revit obsługuje międzybranżową współpracę projektową.

 • Projektowanie generatywne – szybkie generowanie alternatywnych wersji projektu odpowiadające określonym celom i ograniczeniom. Dostępne jedynie dla subskrybentów kolekcji z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa (AEC).
 • Komponenty parametryczne – otwarty system graficzny, który umożliwia tworzenie form i projektów oraz stanowi podstawę wszystkich komponentów budynków projektowanych w programie Revit
 • Współdzielenie pracy – osoby z różnych branż uczestniczące w projekcie mogą udostępniać i zapisywać rezultaty swojej pracy w tym samym centralnie udostępnianym pliku.
 • Zestawienia – utwórz tabelaryczne podsumowanie informacji o modelu wyodrębnionych z właściwości elementów projektu.
 • Zgodność operacyjna — format IFC – program Revit umożliwia importowanie, eksportowanie i łączenie danych w popularnych formatach, np. IFC4.
 • Dodatki – zwiększ możliwości programu Revit, korzystając z biblioteki elementów, aplikacji opartych na interfejsie API, rozwiązań innych firm i dodatków dostępnych w witrynie Autodesk App Store.
 • Opis – prezentuj projekty efektywniej, korzystając z narzędzi edytowania WYSIWYG oraz funkcji pozwalających kontrolować wygląd tekstu.
 • Dodatek Dynamo dla programu Revit – rozszerz i zoptymalizuj procesy modelowania informacji o budynku (BIM), korzystając z graficznego interfejsu programowania typu open source, który jest instalowany wraz z programem Revit.
 • Parametry globalne – osadź w założeniach projektowych parametry globalne projektu, które działają z wymiarami promieniowymi i średnicowymi oraz wiązaniami równości.